100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 466013353
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 355614912
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 33609013
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 33518364
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 326815512
6Kibuishi, KazuIldfuglen 30237124
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 275211332
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 27379512
9Kibuishi, KazuSupernova 27185654
10Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 26956833
11Kibuishi, KazuAlveprinsen 26846254
12Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 268242770
13Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 263611392
14Kinney, JeffGode, gamle dager 26358543
15Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 26039392
16Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 25979922
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 254610202
18Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 25389272
19Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 25368323
20Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 24786243
21Kinney, JeffRodrick ruler 237610352
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 23727133
23Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 23687093
24Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 23418852
25Kinney, JeffDen brutale sannheten 230712371
26Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 22936293
27Kinney, JeffSiste stikk 226910702
28Kinney, JeffBrakkesyke 22519562
29Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 22367752
30Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 22216063
31Falch, MalinReisen til Jotundalen 22184944
32Kinney, JeffTøffe tider 22159042
33Kinney, JeffFerieparadiset 21916433
34Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 21777582
35Pilkey, DavHundemannen 20493605
36Kinney, JeffHundedager 20138722
37Kinney, JeffDobbel innsats 20066283
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 20046413
39Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 19655073
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 19305673
41Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 19277152
42Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 18985143
43Kinney, JeffFemte hjul på vogna 18888872
44Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 18484264
45Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 18466023
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 17255223
47Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 17194393
48Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 17185653
49Kinney, JeffNedsmelting 16364403
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 16274883
51Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 161923600
52 Verkstedhåndboka 154729700
53 Alle tiders historie 152519090
54Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 15013424
55 Øretelefoner kasse 1146800
56Horst, Jørn LierSalamandergåten 138316310
57Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 138219530
58Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 13083094
59Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 13062754
60Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 13002575
61Pilkey, DavI fri dressur 12802006
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 12703623
63Svingen, ArneRom 13 12683623
64Akerlie, IbenLars er lol 12606611
65Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 124117610
66Svingen, ArneSpøkelseshotellet 12294222
67Svingen, ArneDen onde læreren 12144992
68Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 11653383
69Svingen, ArneDen slemme eleven 11603553
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 11573003
71 Amigos dos textos 115522780
72Pilkey, DavHundemannen og Superpus 11541926
73Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 11502644
74Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 11423003
75Skjønsberg, HaraldHistorie 8 113919460
76Houm, NicolaiZombieLars 11382045
77Svingen, ArneMannen med seks fingre 11174302
78Svingen, ArneBødlene på kirkegården 11063633
79Svingen, ArneGrusomme netter 11033922
80Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 10983423
81Svingen, ArneKappen 10923802
82Svingen, ArneHalloweenhuset 10863173
83Svingen, ArneStormen 10783343
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 10783153
85Peers, BobbieLuridiumstyven 10776861
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 10764262
87Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 10692913
88Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 10652983
89Molaug, Marius HornVerdens verste venn 10613403
90Svingen, ArneEn glefsende kjeft 10573922
91Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 104815230
92Svingen, ArneOndskapens kjeller 10473333
93Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10443243
94Odgers, SallyTitanic 10423443
95Svingen, ArnePengene eller livet 10373013
96Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 10378491
97Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 10363353
98Svingen, ArneGjenferdene på skolen 10352663
99Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 103310830
100Svingen, ArneDen døde onkelen 10232603

874 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 161 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1150 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/09/2019 kl. 16:33:51


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/5 1/8 1/2 1/4 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As