100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 341914462
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 33089523
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 32236804
4Kinney, JeffGode, gamle dager 27247173
5Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 27076714
6Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 26536903
7Kinney, JeffBrakkesyke 25548822
8Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 25346743
9Kinney, JeffDen brutale sannheten 241710482
10Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 24057273
11Kinney, JeffTøffe tider 24017803
12Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 23874645
13Kinney, JeffSiste stikk 23878922
14Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 23506513
15Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 23248072
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 22986853
17Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 227534640
18Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 22657033
19Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 22597363
20Kinney, JeffRodrick ruler 22548682
21Kinney, JeffFemte hjul på vogna 21648382
22Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 21615374
23Kinney, JeffHundedager 20677432
24Kibuishi, KazuByen bak skyene 19643895
25Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 19404724
26Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 19374913
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 19354244
28Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 18804694
29Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 18394763
30Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 18293924
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 18183934
32Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 17654284
33Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 173124440
34Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 164419540
35 Alle tiders historie 155817000
36Birkenes, JonGeografi 8 152418900
37Horst, Jørn LierSalamandergåten 152014821
38Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 15052775
39Skjønsberg, HaraldHistorie 8 148819310
40Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 14864093
41Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 14773114
42 Verkstedhåndboka 145128230
43Svingen, ArneMannen med seks fingre 14424173
44Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 14202954
45Aamodt, IngunnKorte grøss 14205502
46Kibuishi, KazuAlveprinsen 14022425
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 13943184
48Svingen, ArneSpøkelseshotellet 13784113
49Svingen, ArneHalloweenhuset 13763224
50Kinney, JeffDobbel innsats 13573443
51Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 13513034
52 Amigos dos textos 132224240
53Svingen, ArneDen onde læreren 13174253
54Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12993413
55Svingen, ArneEn glefsende kjeft 12903503
56Svingen, ArneRom 13 12873243
57Svingen, ArneDen slemme eleven 12703203
58Svingen, ArneKappen 12543363
59Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 12504922
60Svingen, ArneGrusomme netter 12373533
61Svingen, ArneOndskapens kjeller 12183173
62Akerlie, IbenLars er lol 12154232
63Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 11822315
64Svingen, ArnePengene eller livet 11732404
65Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 11714592
66Svingen, ArneSkattekartet 11592295
67Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 11526051
68Simon, FrancescaRampete Robin får lus 11485102
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 11442524
70Svingen, ArneStormen 11382594
71Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 112815320
72Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 11182404
73Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 11168681
74Peers, BobbieLuridiumstyven 11144612
75Jensen, JørnKasper på fotballeir 10844882
76Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 10784082
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 10412374
78Svingen, ArneSpådommen 10412364
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 10302164
80Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 10233712
81Horst, Jørn LierMaltesergåten 10225421
82Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 10214392
83Aamodt, IngunnDukken 10143892
84Jensen, JørnKasper spiller finale 10115151
85Horst, Jørn LierUndervannsgåten 10075411
86Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 10073702
87Coupe, RobertØgler 9933263
88Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 9902573
89Ryan, DeniseHunder 9893053
90Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 9747251
91Kibuishi, KazuIldfuglen 9661765
92Riquelme, AngellaAmigos uno : textos 96415610
93Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 9623392
94Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 9623073
95Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 94714500
96Walliams, DavidGangster-bestemor 9373832
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 9363123
98Jensen, JørnKasper scorer 9285071
99Holthe, Brita SemundsethNoch Einmal 2 : tekst- og arbeidsbok 92413220
100Hjardar, EspenFaktor 1 : oppgavebok 92013110

811 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 119 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1021 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/09/2017 kl. 07:16:51


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8 1/9

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As