100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 48878755
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 483712004
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 445614553
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 36948974
5Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 36787914
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 36226275
7Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 35578004
8Kinney, JeffGode, gamle dager 34837644
9Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 34707204
10Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 34567894
11Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 34558753
12Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 34477574
13Kibuishi, KazuByen bak skyene 33785835
14Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 33487654
15Kinney, JeffDen brutale sannheten 320910683
16Kinney, JeffBrakkesyke 32058723
17Kinney, JeffSiste stikk 30869323
18Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 30386254
19Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 29967523
20Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 29565635
21Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 29456464
22Kinney, JeffRodrick ruler 29118853
23Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 28805145
24Kinney, JeffTøffe tider 28647883
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 28545754
26Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 26825265
27Kinney, JeffHundedager 26607803
28Kinney, JeffFemte hjul på vogna 26348223
29Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 26114595
30Kibuishi, KazuAlveprinsen 25983966
31Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 25245434
32Kibuishi, KazuIldfuglen 24994046
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 24714475
34Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 24063876
35Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 24045094
36Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 24004045
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 23884265
38Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 23823876
39Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 23153935
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 22714155
41Kinney, JeffDobbel innsats 22324914
42Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 20363336
43Akerlie, IbenLars er lol 19996043
44Horst, Jørn LierSalamandergåten 195615471
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 18783345
46Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 17912926
47Svingen, ArneSpøkelseshotellet 17894294
48Svingen, ArneMannen med seks fingre 17814274
49Svingen, ArneKappen 17553854
50Svingen, ArneHalloweenhuset 17393235
51Svingen, ArneDen onde læreren 17364443
52Svingen, ArneBødlene på kirkegården 17103494
53Aamodt, IngunnKorte grøss 17085453
54Svingen, ArneEn glefsende kjeft 16343594
55Svingen, ArneOndskapens kjeller 16233404
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 16172815
57Svingen, ArneDen slemme eleven 16023434
58Svingen, ArneGrusomme netter 15923684
59Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 15623294
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 15432645
61Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 15415432
62Svingen, ArneRom 13 15283204
63Svingen, ArnePengene eller livet 15112585
64Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 14933763
65Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 14586392
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14482396
67Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 14382875
68Svingen, ArneStormen 14292835
69Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 14084882
70Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 14074053
71Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 14058561
72Kinney, JeffFerieparadiset 14013374
73Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 13854553
74Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 13832774
75Svingen, ArneSkattekartet 13732555
76Walliams, DavidGangster-bestemor 13454473
77Dahl, RoaldMatilda 134111151
78Svingen, ArneGjenferdene på skolen 13342086
79Peers, BobbieLuridiumstyven 13275012
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 13112395
81Svingen, ArneDen døde onkelen 13032185
82Horst, Jørn LierUndervannsgåten 12906092
83Ryan, DeniseHunder 12593054
84Horst, Jørn LierMaltesergåten 12575792
85Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 12561926
86Roeim, JørnVitser og gåter 12552415
87Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 12542245
88Svingen, ArneSpådommen 12542564
89Simon, FrancescaRampete Robin får lus 12474822
90Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 12274552
91Jensen, JørnKasper på fotballeir 12224732
92Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 12214122
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 12203293
94Molaug, Marius HornVerdens verste venn 12042634
95Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 11942824
96Coupe, RobertØgler 11853213
97Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 11763713
98Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 11744012
99Banke, PeterAlt om Neymar 11672504
100Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 11662125

819 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 139 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1025 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/05/2018 kl. 16:30:31


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As