100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 40038604
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 397611763
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 356214492
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 32059013
5Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 31397883
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 29926234
7Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 29527873
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 29307803
9Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 28778533
10Kibuishi, KazuByen bak skyene 28746044
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 27777423
12Kinney, JeffGode, gamle dager 27777353
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 27587453
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 27067053
15Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 26266224
16Kinney, JeffDen brutale sannheten 252810252
17Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 25226493
18Kinney, JeffBrakkesyke 25048442
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 25015574
20Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 24047283
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 23965054
22Kinney, JeffSiste stikk 23938672
23Kinney, JeffRodrick ruler 23068502
24Kinney, JeffTøffe tider 22677513
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 22565404
26Kibuishi, KazuIldfuglen 22544215
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 22035154
28Kibuishi, KazuAlveprinsen 21963985
29Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 21605354
30Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 21164254
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 20994634
32Kinney, JeffFemte hjul på vogna 20897732
33Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 20843915
34Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 20393885
35Kinney, JeffHundedager 20377212
36Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 20275133
37Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 20104015
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 19724344
39Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 19693745
40Kinney, JeffDobbel innsats 19674794
41Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 19474164
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 18534174
43Akerlie, IbenLars er lol 16136082
44Horst, Jørn LierSalamandergåten 157814751
45Kinney, JeffFerieparadiset 15723634
46Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 15603025
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 14953244
48Svingen, ArneSpøkelseshotellet 14774203
49Svingen, ArneDen onde læreren 14334293
50Svingen, ArneMannen med seks fingre 14194103
51Svingen, ArneKappen 13893643
52Svingen, ArneHalloweenhuset 13843144
53Svingen, ArneBødlene på kirkegården 13723334
54Svingen, ArneEn glefsende kjeft 12853473
55Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 12853233
56Aamodt, IngunnKorte grøss 12824852
57Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 12755442
58Svingen, ArneGrusomme netter 12753563
59Svingen, ArneOndskapens kjeller 12743203
60Svingen, ArneDen slemme eleven 12653173
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 12652724
62Dahl, RoaldMatilda 123310951
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 12222544
64Svingen, ArneRom 13 12223034
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 12152405
66Svingen, ArnePengene eller livet 12132594
67Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 12043503
68Molaug, Marius HornVerdens verste venn 11912814
69Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 11612804
70Svingen, ArneGjenferdene på skolen 11602065
71Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 11586141
72Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 11444762
73Svingen, ArneStormen 11332734
74Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 11242704
75Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 11208341
76Svingen, ArneSkattekartet 10932534
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 10912354
78Svingen, ArneDen døde onkelen 10832105
79Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 10833752
80Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 10784412
81Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 10782184
82Peers, BobbieLuridiumstyven 10684932
83Roeim, JørnVitser og gåter 10662334
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 10561905
85Walliams, DavidGangster-bestemor 10384252
86Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 10382254
87Horst, Jørn LierUndervannsgåten 10375831
88Horst, Jørn LierMaltesergåten 10125541
89Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 10124082
90Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 10046801
91Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 9982763
92Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 9954422
93Ryan, DeniseHunder 9912873
94Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 9802344
95Chabert, JackKartmysteriet 9711825
96Simon, FrancescaRampete Robin får lus 9704412
97Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 9693742
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 9613133
99Svingen, ArneSpådommen 9492364
100Coupe, RobertØgler 9423212

825 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 143 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1032 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/07/2018 kl. 15:29:40


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As