100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 489714213
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 42279094
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 35856515
4Kinney, JeffDen brutale sannheten 354410883
5Kinney, JeffBrakkesyke 35168794
6Kinney, JeffGode, gamle dager 34206854
7Kibuishi, KazuSteinvokteren 33876275
8Kinney, JeffSiste stikk 33879053
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 33826485
10Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 33806445
11Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 32736944
12Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 32566505
13Kinney, JeffTøffe tider 32337604
14Kinney, JeffRodrick ruler 32238643
15Kinney, JeffFemte hjul på vogna 31928653
16Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 31297104
17Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 30577644
18Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 30366874
19Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 29766574
20Kinney, JeffHundedager 29507623
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 28125185
22Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 25884795
23Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 25844066
24Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 25414245
25Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 25294365
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 24924475
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 23754605
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 23333836
29Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 23264025
30Kibuishi, KazuByen bak skyene 23133386
31Horst, Jørn LierSalamandergåten 219115371
32Svingen, ArneMannen med seks fingre 19864214
33Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 19753315
34Svingen, ArneSpøkelseshotellet 19404064
35Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 19014893
36Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 18763764
37Aamodt, IngunnKorte grøss 18705163
38Svingen, ArneDen onde læreren 18234084
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 18113145
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 17942906
41Svingen, ArneEn glefsende kjeft 17863525
42Svingen, ArneHalloweenhuset 17783095
43Svingen, ArneBødlene på kirkegården 17543175
44Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 17376102
45Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 17282506
46Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 17164993
47Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 17142476
48Simon, FrancescaRampete Robin får lus 16885323
49Svingen, ArneGrusomme netter 16883704
50Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 16718801
51Svingen, ArneDen slemme eleven 16673105
52Svingen, ArneKappen 16663325
53Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 16574823
54Jensen, JørnKasper på fotballeir 16405283
55Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 16302616
56Svingen, ArneOndskapens kjeller 15903055
57Svingen, ArneRom 13 15742835
58Jensen, JørnKasper spiller finale 15405322
59Peers, BobbieLuridiumstyven 15344393
60Ryan, DeniseHunder 15213324
61Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 14923833
62Kibuishi, KazuAlveprinsen 14862097
63Walliams, DavidGangster-bestemor 14734093
64Svingen, ArneStormen 14632605
65Jensen, JørnKasper scorer 14575242
66Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 14564093
67Akerlie, IbenLars er lol 14503913
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 14382386
69Svingen, ArnePengene eller livet 14372286
70Svingen, ArneSkattekartet 14272296
71Coupe, RobertØgler 14183374
72Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 14182316
73Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 14104353
74Dahl, RoaldMatilda 14109851
75Horst, Jørn LierUndervannsgåten 14085662
76Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 14003543
77Horst, Jørn LierMaltesergåten 13935862
78Simon, FrancescaRampete Robin 13784712
79Svingen, ArneSpådommen 13742296
80Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 13373643
81Simon, FrancescaRampete Robin lager stinkbombe 13353733
82Sortland, BjørnBergen-mysteriet 13355862
83Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 13302026
84Jensen, JørnKasper blir kaptein 13283913
85Jensen, JørnKasper blir skadet 13254413
86Horst, Jørn LierUlvehundgåten 13233753
87Odgers, SallyTitanic 13133134
88Jensen, JørnKasper på skolelaget 13134013
89Aamodt, IngunnDukken 12953763
90Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 12792136
91Banke, PeterAlt om Neymar 12782405
92Horst, Jørn LierLibertygåten 12684772
93Jensen, JørnKasper i mål 12664013
94Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 12633483
95Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 12567101
96Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 12524093
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 12482974
98Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 12412954
99Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 12382684
100Lunde, MajaSceneskrekk 12322614

811 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 124 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1015 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 26/05/2017 kl. 12:33:03


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As