100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 403810833
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 396714652
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 38907924
4Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 32227114
5Kinney, JeffGode, gamle dager 30807544
6Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 30557424
7Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 29337264
8Kinney, JeffBrakkesyke 29079053
9Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 28935585
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 28657233
11Kinney, JeffDen brutale sannheten 285510502
12Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 27848523
13Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 27457513
14Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 27118233
15Kinney, JeffSiste stikk 26909372
16Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 26887553
17Kinney, JeffTøffe tider 26827923
18Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 26297263
19Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 26195644
20Kinney, JeffRodrick ruler 25949002
21Kibuishi, KazuByen bak skyene 25674695
22Kinney, JeffHundedager 23997693
23Kinney, JeffFemte hjul på vogna 23988352
24Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 22985104
25Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 226736290
26Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 22534894
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 22474215
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 22264435
29Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 22245414
30Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 22145434
31Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 22064464
32Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 20904844
33Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 20614085
34Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 18644843
35Kibuishi, KazuAlveprinsen 18603175
36Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 180624440
37Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 17713365
38Horst, Jørn LierSalamandergåten 175815451
39Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 17443395
40Kinney, JeffDobbel innsats 17143934
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 17093415
42Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 16713524
43Svingen, ArneMannen med seks fingre 16694293
44Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 16553175
45Svingen, ArneHalloweenhuset 16523285
46Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 16393424
47Aamodt, IngunnKorte grøss 16315632
48Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 162419980
49Svingen, ArneSpøkelseshotellet 16114283
50 Alle tiders historie 155517020
51Svingen, ArneDen onde læreren 15454533
52Kibuishi, KazuIldfuglen 15442995
53Svingen, ArneKappen 14993783
54Akerlie, IbenLars er lol 14935162
55Svingen, ArneEn glefsende kjeft 14933604
56Svingen, ArneGrusomme netter 14693793
57Svingen, ArneBødlene på kirkegården 14673324
58Svingen, ArneRom 13 14473174
59Birkenes, JonGeografi 8 144018710
60Svingen, ArneOndskapens kjeller 14393344
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 14272735
62 Verkstedhåndboka 141728170
63Svingen, ArneDen slemme eleven 14163314
64Skjønsberg, HaraldHistorie 8 139819440
65Svingen, ArnePengene eller livet 13572595
66Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 13555142
67Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 13536212
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 13182644
69Peers, BobbieLuridiumstyven 12984882
70Svingen, ArneStormen 12952674
71Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 12768741
72Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 12553823
73Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 12483034
74 Amigos dos textos 123924220
75Svingen, ArneSkattekartet 12362564
76Svingen, ArneSpådommen 12192654
77Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 12043473
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 12032424
79Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 12024502
80Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 12012694
81Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 11834462
82Jensen, JørnKasper på fotballeir 11834762
83Jensen, JørnKasper spiller finale 11695282
84Horst, Jørn LierUndervannsgåten 11685851
85Horst, Jørn LierMaltesergåten 11515941
86Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 11483942
87Ryan, DeniseHunder 11463133
88Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 114515170
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 11443143
90Banke, PeterAlt om Neymar 11272823
91Gronemann, SteffenAlt om Zlatan 11202744
92Aamodt, IngunnDukken 11194002
93Simon, FrancescaRampete Robin får lus 11154862
94Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 11097531
95Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 11042544
96Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 10802214
97Walliams, DavidGangster-bestemor 10744142
98Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 10684402
99Coupe, RobertØgler 10653263
100Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 10443702

814 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 130 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1022 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/01/2018 kl. 15:29:52


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As