100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 595112804
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 508214393
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 45628625
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 45568235
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 441315462
6Kibuishi, KazuIldfuglen 39096765
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 383810963
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 37229553
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 370411123
10Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 36909243
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 36269233
12Kibuishi, KazuAlveprinsen 36095906
13Kinney, JeffGode, gamle dager 35818514
14Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 356010073
15Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 35549643
16Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 35516405
17Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 35028174
18Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 33078553
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 33005875
20Kinney, JeffDen brutale sannheten 328012112
21Kinney, JeffBrakkesyke 32509773
22Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 32297624
23Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 32167024
24Kinney, JeffSiste stikk 320910433
25Kinney, JeffRodrick ruler 319610073
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 31627734
27Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 30816714
28Kibuishi, KazuSupernova 30554946
29Kinney, JeffTøffe tider 30218943
30Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 29235765
31Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 28716064
32Kinney, JeffHundedager 28468893
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 28206354
34Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 27574835
35Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 27325584
36Kinney, JeffDobbel innsats 27176104
37Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 27146074
38Kinney, JeffFerieparadiset 26665944
39Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 26585065
40Kinney, JeffFemte hjul på vogna 26218563
41 Øretelefoner kasse 1261126100
42Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 25636903
43Falch, MalinReisen til Jotundalen 25254535
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 24434984
45Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 24394036
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 24375584
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 24104884
48Pilkey, DavHundemannen 23143257
49Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 22934295
50Horst, Jørn LierSalamandergåten 190816681
51Akerlie, IbenLars er lol 18587442
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 18343665
53Svingen, ArneDen onde læreren 17945163
54Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 17843025
55Svingen, ArneSpøkelseshotellet 17794513
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 17343125
57Svingen, ArneMannen med seks fingre 17074643
58Svingen, ArneRom 13 16563524
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16363035
60Svingen, ArneBødlene på kirkegården 16213754
61Svingen, ArneKappen 16104133
62Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 15893634
63Svingen, ArneGrusomme netter 15774203
64Svingen, ArneHalloweenhuset 15713264
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 15682995
66Svingen, ArneEn glefsende kjeft 15623864
67Kinney, JeffNedsmelting 15593744
68Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 15264503
69Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 15232426
70Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 15123054
71Svingen, ArneDen slemme eleven 15113724
72Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 15113034
73Peers, BobbieLuridiumstyven 14836602
74Svingen, ArnePengene eller livet 14803254
75Svingen, ArneOndskapens kjeller 14783644
76Chabert, JackKartmysteriet 14762326
77Walliams, DavidGangster-bestemor 14565282
78Svingen, ArneStormen 14493374
79Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 14402994
80Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 14343324
81Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 14263294
82Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 14145272
83Svingen, ArneDen døde onkelen 14092715
84Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 14072445
85Svingen, ArneGjenferdene på skolen 13982655
86Molaug, Marius HornVerdens verste venn 13923244
87Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 13882455
88Dahl, RoaldMatilda 138312691
89Svingen, ArneSkattekartet 13792974
90Pilkey, DavI fri dressur 13661807
91Odgers, SallyTitanic 13603344
92Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 13558841
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 13472724
94Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 13416682
95Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 13162515
96Roeim, JørnVitser og gåter 13112644
97Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 13072834
98Aamodt, IngunnKorte grøss 13054762
99Krpata, MitchDe hemmelige vokterne 13021956
100Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 12962754

869 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 160 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1141 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/05/2019 kl. 12:33:22


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/5 1/2 1/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As