100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 501113773
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 389215482
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 34669113
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 34328913
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 340716082
6Kibuishi, KazuIldfuglen 30457474
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 30129783
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 291611642
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 290111632
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 288310342
11Kibuishi, KazuAlveprinsen 28426684
12Kibuishi, KazuSupernova 28215934
13Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 280810042
14Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 27867083
15Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 27659862
16Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 275746960
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 269010312
18Kinney, JeffGode, gamle dager 26889032
19Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 26718463
20Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 25946394
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 25447503
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 25307263
23Falch, MalinReisen til Jotundalen 24225504
24Kinney, JeffRodrick ruler 241110502
25Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 23856173
26Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 23746523
27Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 23348932
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 23257982
29Kinney, JeffDen brutale sannheten 232312401
30Kinney, JeffSiste stikk 231410542
31Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 22987902
32Kinney, JeffTøffe tider 22989252
33Kinney, JeffBrakkesyke 227010122
34Kinney, JeffFerieparadiset 22306743
35Pilkey, DavHundemannen 21754005
36Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 21197362
37Kinney, JeffDobbel innsats 20736423
38Kinney, JeffHundedager 20479222
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 20416533
40Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 20395223
41Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 20266033
42Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 20166133
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 19695413
44Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 19454764
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 18645353
46Kinney, JeffFemte hjul på vogna 18109131
47Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 17885823
48Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 174425440
49Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 17054483
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 16684883
51Kinney, JeffNedsmelting 16574763
52Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 16383964
53 Verkstedhåndboka 157529270
54 Alle tiders historie 154419110
55Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 147620610
56Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 14582944
57Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 14323364
58Pilkey, DavI fri dressur 14092226
59Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 14032984
60Akerlie, IbenLars er lol 13276801
61Svingen, ArneRom 13 13193633
62Horst, Jørn LierSalamandergåten 131216260
63Pilkey, DavHundemannen og Superpus 13042475
64 Øretelefoner kasse 212953635
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 12933743
66Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 12773833
67Svingen, ArneDen onde læreren 12595252
68Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 125317600
69Svingen, ArneHalloweenhuset 12483503
70Svingen, ArneSpøkelseshotellet 12274382
71Svingen, ArneMannen med seks fingre 12214582
72Molaug, Marius HornVerdens verste venn 12053903
73Houm, NicolaiZombieLars 12032265
74Svingen, ArneDen slemme eleven 12023703
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 11923153
76Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 11913483
77Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 11643193
78Svingen, ArneStormen 11623473
79Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 11619191
80Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 11604612
81 Amigos dos textos 115922780
82Svingen, ArneEn glefsende kjeft 11553902
83Svingen, ArnePengene eller livet 11493373
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 11333133
85Skjønsberg, HaraldHistorie 8 112718610
86Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 11192764
87Svingen, ArneGrusomme netter 11144052
88Pilkey, DavI kattepine 11121895
89Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 11113583
90Pilkey, DavLoppenes herre 10941766
91Svingen, ArneBødlene på kirkegården 10903463
92Birkenes, JonGeografi 8 107417460
93Svingen, ArneOndskapens kjeller 10653313
94Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 10522943
95Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10523223
96Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 105210830
97Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 105115360
98Svingen, ArneGjenferdene på skolen 10502793
99Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 10493013
100Svingen, ArneDen døde onkelen 10402584

906 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 163 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1197 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 14/11/2019 kl. 16:21:04


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As