100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 597714084
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 476116082
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 41379544
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 40699154
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 403916062
6Kibuishi, KazuIldfuglen 36897724
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 368410143
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 358111783
9Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 354811543
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 353510423
11Kibuishi, KazuAlveprinsen 35237054
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 341810193
13Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 34067534
14Kibuishi, KazuSupernova 33926315
15Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 336610323
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 330110393
17Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 31898623
18Kinney, JeffGode, gamle dager 31609003
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 31256624
20Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 30807624
21Falch, MalinReisen til Jotundalen 30235965
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 30127563
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 29378053
24Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 29016474
25Kinney, JeffSiste stikk 285810642
26Kinney, JeffRodrick ruler 285510322
27Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 28499113
28Kinney, JeffDen brutale sannheten 284812412
29Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 28227933
30Kinney, JeffTøffe tider 27919452
31Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 27796744
32Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 274543200
33Kinney, JeffFerieparadiset 27446953
34Kinney, JeffBrakkesyke 272310152
35Pilkey, DavHundemannen 27164316
36Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 25587523
37Kinney, JeffDobbel innsats 25466533
38Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 25376344
39Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 25295364
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 25166373
41Kinney, JeffHundedager 24979172
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 24786553
43Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 24685034
44Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 23665464
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 23065474
46Kinney, JeffFemte hjul på vogna 22399272
47Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 22076083
48Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 21234574
49Kinney, JeffNedsmelting 21085303
50Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 20774264
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 20725004
52Pilkey, DavHundemannen og Superpus 18472936
53 Øretelefoner kasse 2182800
54Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 18233245
55Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 18173515
56Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 17663235
57Falch, MalinVikingene og orakelet 17493355
58Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 171325440
59Pilkey, DavI fri dressur 17072536
60Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 17014313
61Akerlie, IbenLars er lol 16657892
62Horst, Jørn LierSalamandergåten 159716820
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 15703774
64Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 156810301
65Svingen, ArneRom 13 15673494
66 Alle tiders historie 156419110
67Molaug, Marius HornVerdens verste venn 15623804
68Houm, NicolaiZombieLars 15612566
69 Verkstedhåndboka 154129240
70Svingen, ArneDen slemme eleven 15244053
71Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 150420620
72Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 15034603
73Svingen, ArneDen onde læreren 14815302
74Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 14803704
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 14723224
76Svingen, ArneHalloweenhuset 14713614
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14543194
78Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 14363953
79Pilkey, DavLoppenes herre 14352086
80Svingen, ArneSpøkelseshotellet 14264523
81Svingen, ArneMannen med seks fingre 14194443
82Pilkey, DavI kattepine 14082146
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 13973294
84Svingen, ArnePengene eller livet 13873473
85Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 13852874
86Svingen, ArneStormen 13843493
87Svingen, ArneEn glefsende kjeft 13783883
88Svingen, ArneGrusomme netter 13754293
89Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 13082984
90Peers, BobbieLuridiumstyven 12937281
91Svingen, ArneOndskapens kjeller 12883593
92Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 12773194
93Svingen, ArneGjenferdene på skolen 12712934
94Svingen, ArneDen døde onkelen 12632684
95Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12533453
96Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 124917600
97Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 12455722
98Walliams, DavidGangster-bestemor 12415772
99Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 12392774
100Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 12353014

919 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1239 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/01/2020 kl. 08:02:30


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As