100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 625412405
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 545114253
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 48978525
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 47708045
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 463315423
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 418110823
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 41339404
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 406510863
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 40629284
10Kibuishi, KazuIldfuglen 39726536
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 39549154
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 390910073
13Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 38989564
14Kinney, JeffGode, gamle dager 38148374
15Kibuishi, KazuAlveprinsen 37765876
16Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 37417934
17Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 36756325
18Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 35738684
19Kinney, JeffDen brutale sannheten 356412192
20Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 35577694
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 35307724
22Kinney, JeffBrakkesyke 346310103
23Kinney, JeffSiste stikk 344010363
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 34225586
25Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 33846834
26Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 33336565
27Kinney, JeffRodrick ruler 333010033
28Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 31555535
29Kinney, JeffTøffe tider 31108883
30Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 30335825
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 30246074
32Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 29775485
33Kinney, JeffHundedager 29608713
34Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 29326004
35Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 29324965
36Kinney, JeffDobbel innsats 29096174
37Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 28314965
38Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 28056774
39Kinney, JeffFemte hjul på vogna 27408893
40Kinney, JeffFerieparadiset 27195674
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 27135075
42Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 26785644
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 26504815
44Kibuishi, KazuSupernova 25134335
45Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 24893936
46 Øretelefoner kasse 124862695
47Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 24664175
48Akerlie, IbenLars er lol 21027372
49Pilkey, DavHundemannen 20992797
50Horst, Jørn LierSalamandergåten 205016761
51Svingen, ArneSpøkelseshotellet 20004694
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 19973545
53Falch, MalinReisen til Jotundalen 19843915
54Svingen, ArneDen onde læreren 19415013
55Svingen, ArneMannen med seks fingre 19294674
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 18442926
57Svingen, ArneBødlene på kirkegården 18323774
58Svingen, ArneHalloweenhuset 18063485
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 17802946
60Svingen, ArneRom 13 17753415
61Svingen, ArneKappen 17664194
62Svingen, ArneEn glefsende kjeft 17403944
63Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 17004643
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 16912965
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 16893015
66Svingen, ArneGrusomme netter 16793994
67Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 16713654
68Svingen, ArneDen slemme eleven 16243694
69Walliams, DavidGangster-bestemor 16145532
70Svingen, ArneStormen 15913414
71Chabert, JackKartmysteriet 15902356
72Svingen, ArneGjenferdene på skolen 15662705
73Svingen, ArnePengene eller livet 15623085
74Aamodt, IngunnKorte grøss 15615073
75Svingen, ArneOndskapens kjeller 15563434
76Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 15489091
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 15462496
78Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 15445522
79Peers, BobbieLuridiumstyven 15446312
80Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 15293184
81Molaug, Marius HornVerdens verste venn 15243354
82Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 15226682
83Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 15153514
84Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 15042875
85Svingen, ArneSkattekartet 14923134
86Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 14562525
87Roeim, JørnVitser og gåter 14472665
88Svingen, ArneDen døde onkelen 14452495
89Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 14395052
90Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 14374723
91Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 14274583
92Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 14022715
93Odgers, SallyTitanic 13993434
94Svingen, ArneSpådommen 13642904
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 13623034
96Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 13572824
97Dahl, RoaldMatilda 134913011
98Jensen, JørnKasper på fotballeir 13445232
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 13323873
100Ryan, DeniseHunder 13313154

868 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 154 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1125 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/03/2019 kl. 08:09:45


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As