100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 491811054
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 441413693
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 38297894
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 38097804
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 369414972
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 33868743
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 337110373
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 334110393
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 32338953
10Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 32058753
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 31679053
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 31659573
13Kinney, JeffGode, gamle dager 31608363
14Kibuishi, KazuIldfuglen 30786085
15Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 29927553
16Kibuishi, KazuAlveprinsen 29435585
17Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 29027403
18Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 28967443
19Kinney, JeffDen brutale sannheten 286211892
20Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 28518453
21Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 28455814
22Kinney, JeffBrakkesyke 28109862
23Kinney, JeffSiste stikk 275510362
24Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 27416144
25Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 26826314
26Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 26625404
27Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 262344700
28Kinney, JeffRodrick ruler 26179782
29Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 25505194
30Kinney, JeffTøffe tider 24828602
31Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 24365434
32Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 24285124
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 24005924
34Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 23685654
35Kinney, JeffDobbel innsats 23685993
36Kinney, JeffHundedager 23538582
37Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 23224744
38Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 22866303
39Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 22754824
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 22104964
41Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 22005533
42Kinney, JeffFemte hjul på vogna 21778712
43Kinney, JeffFerieparadiset 21344944
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 21004734
45Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 19513954
46Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 18883775
47Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 177525070
48Akerlie, IbenLars er lol 17107172
49Horst, Jørn LierSalamandergåten 166715941
50Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 161220810
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 16013484
52Svingen, ArneMannen med seks fingre 15884513
53Svingen, ArneDen onde læreren 15754883
54 Øretelefoner kasse 115712660
55 Alle tiders historie 156318920
56Svingen, ArneSpøkelseshotellet 15614543
57Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 15292775
58Svingen, ArneHalloweenhuset 15263524
59Pilkey, DavHundemannen 14752396
60 Verkstedhåndboka 144729190
61Svingen, ArneBødlene på kirkegården 14443703
62Svingen, ArneRom 13 14253244
63Kibuishi, KazuSupernova 14213653
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14062894
65Birkenes, JonGeografi 8 139818050
66Svingen, ArneEn glefsende kjeft 13953673
67Svingen, ArneKappen 13793933
68Skjønsberg, HaraldHistorie 8 136219480
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 13492824
70Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 13474063
71Svingen, ArneGrusomme netter 13413713
72Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 13262874
73Svingen, ArneDen slemme eleven 13213553
74Aamodt, IngunnKorte grøss 13134902
75Svingen, ArneOndskapens kjeller 13013613
76Svingen, ArneGjenferdene på skolen 12912644
77Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 12789171
78Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 12763283
79Walliams, DavidGangster-bestemor 12635142
80Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 12575362
81Svingen, ArneStormen 12563153
82 Amigos dos textos 125523920
83Svingen, ArnePengene eller livet 12442934
84Peers, BobbieLuridiumstyven 12415922
85Chabert, JackKartmysteriet 12362285
86Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 12282375
87Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 12216261
88Molaug, Marius HornVerdens verste venn 11983113
89Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 11873293
90Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 11874392
91Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 11822454
92Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 11802904
93Svingen, ArneDen døde onkelen 11752404
94Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 11752784
95Svingen, ArneSkattekartet 11742934
96Roeim, JørnVitser og gåter 11692544
97Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 11494912
98Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 11282574
99Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 112515840
100Aamodt, IngunnDukken 11244462

870 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 182 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1120 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/01/2019 kl. 17:31:03


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As