100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 364610603
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 363714692
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 35517494
4Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 29616964
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 28627243
6Kinney, JeffGode, gamle dager 28067393
7Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 27087053
8Kinney, JeffBrakkesyke 26649122
9Kinney, JeffDen brutale sannheten 259710642
10Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 25905105
11Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 25146893
12Kinney, JeffTøffe tider 24997983
13Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 24867883
14Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 24808392
15Kinney, JeffSiste stikk 24639262
16Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 24567423
17Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 24437323
18Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 24095664
19Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 23677043
20Kinney, JeffRodrick ruler 23629022
21Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 231834900
22Kibuishi, KazuByen bak skyene 22394365
23Kinney, JeffFemte hjul på vogna 21868322
24Kinney, JeffHundedager 21827572
25Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 21164924
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 21044214
27Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 20555303
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 20114344
29Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 19934694
30Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 19754234
31Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 19585143
32Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 19224644
33Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 184924440
34Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 17103694
35Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 166120040
36Kibuishi, KazuAlveprinsen 16352825
37Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 16154473
38Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 15983115
39 Alle tiders historie 158317020
40Horst, Jørn LierSalamandergåten 157315201
41Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 15713274
42Svingen, ArneHalloweenhuset 15683394
43Svingen, ArneMannen med seks fingre 15474173
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 15473374
45Birkenes, JonGeografi 8 152618700
46Svingen, ArneSpøkelseshotellet 15074313
47Kinney, JeffDobbel innsats 14923694
48Skjønsberg, HaraldHistorie 8 149119400
49Aamodt, IngunnKorte grøss 14765552
50 Verkstedhåndboka 146828190
51Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 14583304
52Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 14443034
53Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 14032795
54Svingen, ArneDen onde læreren 14004303
55Svingen, ArneEn glefsende kjeft 13893723
56Svingen, ArneKappen 13803523
57Svingen, ArneRom 13 13723304
58Svingen, ArneBødlene på kirkegården 13583364
59Svingen, ArneGrusomme netter 13513713
60 Amigos dos textos 132924320
61Svingen, ArneOndskapens kjeller 13263294
62Svingen, ArneDen slemme eleven 13183383
63Svingen, ArnePengene eller livet 12752555
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 12682754
65Kibuishi, KazuIldfuglen 12672475
66Akerlie, IbenLars er lol 12304712
67Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 12164772
68Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 12014782
69Svingen, ArneStormen 11952754
70Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 11896071
71Svingen, ArneSkattekartet 11842544
72Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 117415340
73Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 11688701
74Simon, FrancescaRampete Robin får lus 11625312
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 11592564
76Peers, BobbieLuridiumstyven 11554752
77Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 11253882
78Jensen, JørnKasper på fotballeir 11234842
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 11192314
80Svingen, ArneSpådommen 11152534
81Jensen, JørnKasper spiller finale 11115182
82Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 10872783
83Horst, Jørn LierUndervannsgåten 10785891
84Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 10713842
85Aamodt, IngunnDukken 10654032
86Ryan, DeniseHunder 10543173
87Horst, Jørn LierMaltesergåten 10535721
88Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10502544
89Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 10483443
90Gronemann, SteffenAlt om Zlatan 10312703
91Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 10253932
92Coupe, RobertØgler 10203303
93Jensen, JørnKasper scorer 10085201
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 10013113
95Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 9984532
96Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 99314940
97Banke, PeterAlt om Neymar 9932713
98Riquelme, AngellaAmigos uno : textos 98215560
99Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 9662114
100Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 9653642

813 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 125 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1023 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/11/2017 kl. 18:30:36


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As