100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 401810453
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 365313282
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 311114802
4Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 31107594
5Kibuishi, KazuByen bak skyene 30727294
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 29538753
7Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 290110222
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 281910142
9Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 26949452
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 26759042
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 26528653
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 26178703
13Kinney, JeffGode, gamle dager 26098303
14Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 259944870
15Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 25367103
16Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 24637303
17Kibuishi, KazuIldfuglen 24475504
18Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 24087283
19Kibuishi, KazuAlveprinsen 23555044
20Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 23428262
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 23416023
22Kinney, JeffDen brutale sannheten 231611681
23Kinney, JeffBrakkesyke 22939752
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 22886313
25Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 22545354
26Kinney, JeffSiste stikk 21859772
27Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 21634844
28Kinney, JeffRodrick ruler 21529842
29Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 21215054
30Kinney, JeffTøffe tider 20628392
31Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 20475213
32Kinney, JeffDobbel innsats 20125823
33Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 20105633
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 19975893
35Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 19925063
36Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 19756073
37Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 19244504
38Kinney, JeffHundedager 19008302
39Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 189825050
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 18835363
41Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 18604484
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 18404793
43Kinney, JeffFemte hjul på vogna 18408942
44Kinney, JeffFerieparadiset 18344763
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 17224593
46Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 162420730
47Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 16023774
48 Alle tiders historie 159918910
49 Verkstedhåndboka 152429660
50Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 15243414
51Birkenes, JonGeografi 8 144918990
52Horst, Jørn LierSalamandergåten 139115800
53Akerlie, IbenLars er lol 13856222
54Svingen, ArneDen onde læreren 13794872
55Skjønsberg, HaraldHistorie 8 137120480
56Svingen, ArneMannen med seks fingre 13674433
57Svingen, ArneSpøkelseshotellet 13634523
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 13613423
59Svingen, ArneHalloweenhuset 13223493
60 Amigos dos textos 125023960
61Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12483553
62Svingen, ArneRom 13 12403353
63Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 12332614
64Svingen, ArneEn glefsende kjeft 12313743
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 12262894
66Svingen, ArneKappen 11903893
67Svingen, ArneDen slemme eleven 11893603
68Aamodt, IngunnKorte grøss 11795202
69Svingen, ArneGrusomme netter 11793793
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 11452744
71Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 114415910
72Svingen, ArneOndskapens kjeller 11433483
73Pilkey, DavHundemannen 11402105
74Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 11294042
75Svingen, ArneStormen 11283213
76Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 111615920
77Svingen, ArneGjenferdene på skolen 11142544
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 11112823
79Svingen, ArnePengene eller livet 10853013
80Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 10656271
81Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 10625172
82Molaug, Marius HornVerdens verste venn 10593143
83Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 10402344
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 10332504
85Walliams, DavidGangster-bestemor 10274842
86Roeim, JørnVitser og gåter 10262573
87Svingen, ArneDen døde onkelen 10232264
88Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 10238621
89Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 101710760
90Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 10113053
91Svingen, ArneSkattekartet 10022743
92Peers, BobbieLuridiumstyven 9945611
93Hjardar, EspenFaktor 1 : oppgavebok 99213160
94Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 9902993
95Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 9892733
96Aamodt, IngunnDukken 9794552
97Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 9733272
98Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 9684312
99Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 9668061
100Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 9634412

823 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 141 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1075 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/11/2018 kl. 18:30:14


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As