100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 384713842
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 34149103
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 29586414
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 28816474
5Kinney, JeffGode, gamle dager 28046824
6Kinney, JeffDen brutale sannheten 274110502
7Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 27376364
8Kinney, JeffBrakkesyke 27318273
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 27196474
10Kinney, JeffSiste stikk 26688833
11Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 26016244
12Kinney, JeffTøffe tider 25857493
13Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 25446743
14Kinney, JeffRodrick ruler 25098442
15Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 24986893
16Kinney, JeffFemte hjul på vogna 24718292
17Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 24587823
18Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 24206473
19Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 23976673
20Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 23035044
21Kinney, JeffHundedager 22897483
22Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 22834275
23Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 20844664
24Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 20714344
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 20394124
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 19804414
27Kibuishi, KazuByen bak skyene 19413475
28Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 18984474
29Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 18954024
30Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 18573645
31Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 17793465
32Horst, Jørn LierSalamandergåten 170314151
33Svingen, ArneMannen med seks fingre 15794093
34Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 15593754
35Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 15334803
36Svingen, ArneSpøkelseshotellet 15023823
37Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 14952825
38Aamodt, IngunnKorte grøss 14875052
39Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 14842645
40Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 14742515
41Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 14702825
42Svingen, ArneDen onde læreren 14534103
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 14443044
44Svingen, ArneHalloweenhuset 14433004
45Svingen, ArneEn glefsende kjeft 14053444
46Svingen, ArneBødlene på kirkegården 13853064
47Svingen, ArneDen slemme eleven 13663004
48Simon, FrancescaRampete Robin får lus 13615022
49Akerlie, IbenLars er lol 13463813
50Svingen, ArneKappen 13443244
51Svingen, ArneGrusomme netter 13393383
52Kibuishi, KazuAlveprinsen 13322156
53Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 13314782
54Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 13228671
55Svingen, ArneRom 13 13162814
56Svingen, ArneOndskapens kjeller 13012974
57Jensen, JørnKasper på fotballeir 12994962
58Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 12985972
59Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 12664562
60Kinney, JeffDobbel innsats 12373034
61Svingen, ArnePengene eller livet 12292275
62Ryan, DeniseHunder 12173203
63Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 12134033
64Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 12003803
65Svingen, ArneStormen 11962434
66Peers, BobbieLuridiumstyven 11894302
67Walliams, DavidGangster-bestemor 11824002
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 11772275
69Jensen, JørnKasper spiller finale 11765012
70Svingen, ArneSkattekartet 11702195
71Horst, Jørn LierUndervannsgåten 11475612
72Jensen, JørnKasper scorer 11435082
73Coupe, RobertØgler 11393263
74Horst, Jørn LierMaltesergåten 11375632
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 11322304
76Dahl, RoaldMatilda 11158781
77Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 11122065
78Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 11053503
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 11002005
80Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 10933563
81Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 10904082
82Svingen, ArneSpådommen 10842214
83Simon, FrancescaRampete Robin lager stinkbombe 10823632
84Sortland, BjørnBergen-mysteriet 10645661
85Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 10526991
86Simon, FrancescaRampete Robin 10434462
87Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10402124
88Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 10352903
89Horst, Jørn LierUlvehundgåten 10303582
90Aamodt, IngunnDukken 10033532
91Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 10024032
92Odgers, SallyTitanic 10013023
93Jensen, JørnKasper blir skadet 9974272
94Jensen, JørnKasper på skolelaget 9943902
95Jensen, JørnKasper blir kaptein 9833542
96Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 9822434
97Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 9823352
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 9812963
99Lunde, MajaSceneskrekk 9802513
100Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 9754422

811 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 123 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1018 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 26/07/2017 kl. 12:19:00


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As