100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 687115054
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 554016873
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 480510274
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 47149894
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 466616722
6Kibuishi, KazuIldfuglen 43118585
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 427510923
8Kibuishi, KazuAlveprinsen 42317735
9Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 414712203
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 411512373
11Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 404910773
12Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 402110963
13Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 39748204
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 389410793
15Kibuishi, KazuSupernova 38896955
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 379011023
17Falch, MalinReisen til Jotundalen 37766775
18Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 36709303
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 36407255
20Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 36198294
21Kinney, JeffGode, gamle dager 36029383
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 34887994
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 34148593
24Kinney, JeffDen brutale sannheten 335513492
25Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 33366824
26Kinney, JeffRodrick ruler 330910883
27Kinney, JeffSiste stikk 327611262
28Kinney, JeffTøffe tider 32559663
29Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 32519323
30Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 32318343
31Pilkey, DavHundemannen 32124626
32Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 31957194
33Kinney, JeffBrakkesyke 318110313
34Kinney, JeffFerieparadiset 31217244
35Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 30358003
36Kinney, JeffHundedager 29949933
37Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 29926834
38Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 29755665
39Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 29616544
40Kinney, JeffDobbel innsats 28996944
41Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 28635455
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 28286734
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 27165774
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 26855674
45Kinney, JeffFemte hjul på vogna 25719382
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 25576324
47Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 24824905
48Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 24634695
49Kinney, JeffNedsmelting 24365774
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 24115244
51Falch, MalinVikingene og orakelet 23013985
52Pilkey, DavHundemannen og Superpus 22413197
53Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 21193526
54Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 20734604
55Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 20623835
56Houm, NicolaiZombieLars 20373026
57Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 20303415
58Pilkey, DavI fri dressur 19912737
59Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19304364
60Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 18485073
61Svingen, ArneRom 13 18413834
62Akerlie, IbenLars er lol 18397992
63 Øretelefoner kasse 2182500
64Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 181911101
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 18073974
66Svingen, ArneDen onde læreren 17835413
67Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 17423944
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 17373355
69Horst, Jørn LierSalamandergåten 172517400
70Pilkey, DavI kattepine 17242417
71Svingen, ArneHalloweenhuset 17243854
72Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 17203415
73Svingen, ArneDen slemme eleven 17134224
74Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 17094154
75Svingen, ArneEn glefsende kjeft 17034393
76Svingen, ArneSpøkelseshotellet 16744813
77Pilkey, DavLoppenes herre 16432217
78Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 16353534
79Svingen, ArneMannen med seks fingre 16244653
80Svingen, ArnePengene eller livet 16163664
81Svingen, ArneGrusomme netter 16144503
82Svingen, ArneStormen 16073654
83Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15933055
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 15243104
85Svingen, ArneGjenferdene på skolen 15213084
86Svingen, ArneOndskapens kjeller 15183873
87Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 14953434
88Svingen, ArneBødlene på kirkegården 14923634
89Chabert, JackKartmysteriet 14902715
90Peers, BobbieLuridiumstyven 14837831
91Svingen, ArneKappen 14804053
92Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 14702915
93Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 14653174
94Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 14655442
95Svingen, ArneSkattekartet 14383364
96Svingen, ArneDen døde onkelen 14272755
97Walliams, DavidGangster-bestemor 14145902
98Dahl, RoaldMatilda 141413881
99Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 14093124
100Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 14043004

925 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 177 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1267 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 31/03/2020 kl. 07:55:04


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/2 1/1 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As